Kontakt

Neváhajte nás kontaktovať a objednajte si upratovacie či iné služby z nášho portfólia, a to ktorýmkoľvek dostupným spôsobom. Objednajte sa ešte dnes. Spokojnosť zákazníka je naša spokojnosť, a preto urobíme všetko pre to, aby sme naplnili všetky Vaše očakávania.

Kontakt a objednávky online nájdete zobrazené nižšie. 

Kontaktná osoba:

Katarína Trubačová
Jasovská 7
851 07 Bratislava 

IČO: 52 554 261

Záznam v Živnostenskom registri Slovenskej republiky

V prípade, že máte záujem o upratovanie, neváhajte už ani chvíľku a kontaktujte nás. Za Vašu dôveru sa Vám odvďačíme našou kvalitnou prácou, profesionalitou a flexibilitou. Odmenou pre Vás bude krásne a precízne uprataný byt.

+421 948 276 837

katarina@hodinovemanzelky.com

 

Čo medzi ne patrí?

V prvom rade sa zaoberáme upratovaním bytov, domov, kancelárií, garáží a aj šetkých nebytových priestorov. Takisto ponúkame aj čistiace práce po prerábkach, stavebných prácach, atď. Prídeme kamkoľvek v Bratislave a okolí kedy len budete chcieť, pretože pracujeme nonstop. Taktiež sa postaráme aj o iné práce v domácnosti, ako sú napríklad varenie, pečenie, pranie špinavej bielizne alebo žehlenie. Takže ak chcete mať doma čisto a popritom chutne uvarený obed, poprípade napečený koláč ako od babičky, neváhajte a kontaktujte nás 🙂 http://upratovaciesluzbybratislava.sk/kontakt-a-objednavky/

Našou ďalšou náplňou práce je baby-sitting. Veľmi rady sa postaráme o Váš poklad pokým vy budete musieť ísť do roboty alebo si len v kľude vybehnúť s kamarátkami von a mať chvíľku len pre seba. Taktiež vieme zabezpečiť zanesenie do a zo škôlky/školy Vášho dieťaťa.

Nemáte čas venčiť Vášho psíka? Alebo dať nažrať rzbičkám? Či u Vás nemá kto vzčistiť zajacovi klietku? Už si s tým viac nelámte hlavu a obráťte sa na nás.

Potrebujete vytepovať? Či už sedačky a postele u Vás doma alebo dať na kompletku do poriadku auto? Aj s tým Vám rady pomôžeme.

A v neposlednom rade Vám ponúkame našu najnovšiu službu a tou je HODINOVÝ MANŽEL. To znamená, že po novom si u nás prídu na svoje tí, čo potrebujú ženskú ruku v domácnosti, ale zároveň aj tí, ktorí by potrebovali skôr tie mužnejšie práce, teda čokoľvek opraviť, navŕtať šr´b alebo zabiť klinec.