Služby

Čo vlastne našim zákazníkom ponúkame?

Primárne sa zaoberáme upratovaním bytov, domov, kancelárií, garáží aj iných nebytových priestorov, pričom popri štandardnom upratovaní ponúkame aj čistenie priestorov znečistených pri rekonštrukcií, stavebných prácach a podobne. Pôsobíme vrámci celej Bratislavy a sme Vám kedykoľvek k dispozícií. Okrem upratovania nám nie sú cudzie ani iné domáce práce vrátane varenia, pečenia, prania špinavej bielizne či žehlenia, takže ak chcete mať doma čisto a popritom na stole chutný obed, prípadne koláč ako od babičky, neváhajte a kontaktujte nás 🙂

Našou ďalšou náplňou práce je baby-sitting. Veľmi rady sa postaráme o Váš poklad, pokým Vy budete musieť byť v práci alebo si len budete chcieť bez výčitiek vybehnúť s kamarátkami na kávu a mať chvíľku len pre seba. Taktiež vieme zabezpečiť odvoz a vyzdvihnutie Vášho dieťaťa zo školy či škôlky, čím Vám opäť ušetríme pár minút Vášho času.

Nemáte čas venčiť Vášho psíka? Alebo nakŕmiť rybičky? Nenájde sa nikto, kto by sa podujal vyčistiť zajacovi klietku? Už si s tým viac nelámte hlavu a obráťte sa na nás.

Potrebujete vytepovať? Sedačky, postele, kreslá, taburetky či dokonca interiér Vášho vozidla? Aj s tým Vám rady pomôžeme.

A v neposlednom rade Vám ponúkame našu najnovšiu službu a tou je HODINOVÝ MANŽEL. Po novom si tak u nás prídu na svoje nielen tí, ktorí potrebujú v domácnosti ženskú ruku, ale i tie, ktoré by potrebovali zastať skôr mužnejšie práce, teda čokoľvek opraviť, navŕtať dieru, alebo zabiť klinec.