Upratovanie

Potrebujete tie najflexibilnejšie služby za najnižšie ceny? V tom prípade sa obráťte na nás a nebudete ľutovať! Ponúkame Vám profesionálne čistenie bytov, domov, kancelárií, garáží či iných nebytových priestorov. Pracujeme 24/7 a čo je iste nemenej potešiteľné a dôležité – za tie najrozumnejšie ceny v Bratislave. Pracujeme len s tými najkvalitnejšími čistiacimi prostriedkami celosvetovo známej švédskej značky HG, ktorá disponuje kvalitnými produktami na všetky typy povrchov. 

Ponúkame:

  • Základné upratovanie
  • Veľké upratovanie

Základné upratovanie– zahŕňa klasické čistenie kúpeľne a toalety, vysávanie a umývanie podláh, odstránenie prachu a upratanie bežného povrchového neporiadku.

Veľké upratovanie – zahŕňa základné čistenie vrátane umývania okien či výmeny posteľnej bielizne

!!! Ak máte záujem o upratanie nad rámec služieb veľkého upratovania, neváhajte nás kontaktovať prostredníctvom e-mailu, správy, online chatu alebo telefonicky a dohodneme si individuálnu cenovú ponuku, šitú ako na mieru pre Vás a Vaše potreby. !!!

Služby nad rámec: extrémne znečistený priestor, odstraňovanie plesní alebo hrubá vrstva vápenatej usadeniny v sprchovom kúte, umývanie chladničky/mrazničky, mikrovlnnej rúry a podobne.